BIÇAKÇILIK FESTİVALİ DUYURUSU  (50449 defa okundu)

Gökhan Bakla

• Üye
  • *
Ynt: BIÇAKÇILIK FESTİVALİ
« Yanıtla #30 : 18 Haziran 2010, 11:29:43 »
bu gidişle benim gelmem çok zor gibi görünüyor,

diğer herşeyi bir kenera bırakın, en çok canımı sıkan, uzun süredir sohbet ettiğim sizlerle tanışma imkanını 1 yıl daha ertelemek zorunda kalmak...
Yeniliğin en iyisi, çoğu zaman unuttuğumuz geçmişimizdedir.

http://gokhanbakla.blogspot.com/

Emre Kipmen

• Moderatör
  • Üye
    • Bıçak Albümüm:
« Yanıtla #31 : 18 Haziran 2010, 16:52:29 »
bu gidişle benim gelmem çok zor gibi görünüyor,

diğer herşeyi bir kenera bırakın, en çok canımı sıkan, uzun süredir sohbet ettiğim sizlerle tanışma imkanını 1 yıl daha ertelemek zorunda kalmak...
Dert etme baba, biz sana geliriz artık  ;)

Gökhan Bakla

• Üye
  • *
« Yanıtla #32 : 18 Haziran 2010, 17:18:09 »
herzaman beklerim :D,

gelinde şu örsün tozunu yanlız başıma almaktan kurtulayım. ;)..
Yeniliğin en iyisi, çoğu zaman unuttuğumuz geçmişimizdedir.

http://gokhanbakla.blogspot.com/

Hüseyin Merttürk

• Üye
  • *
« Yanıtla #33 : 22 Haziran 2010, 20:41:37 »
Merhaba arkadaşlar öncelikle uzun süredir aranızda değildim belki yokluğum bile farkedilmedi  ;D ama genede özür dilerim özel durumlarımdan dolayı aradanızda değildim şimdi konumuza döneyim Mergub abi festival gene ağustos ayının ilk hafta sonu oluyordu bu yıl temmuzu ağustosa bağlayan günler olmasının nedeni yani 29-30 Temmuz 1 ağustos tarihlerinde olmasının nedeni ramazan ayının yani oruçların başlamasından dolayıdır.çünkü Festivalimiz sadece festival olarak değerlendirilmesin piknik alanı tatil yöresi olarak değerlendirmektedir gelen misafirler tarafından kalacak yer konusu içinde belediyemizin hali hazırdaki hizmetlerinden biri  hazır kurulmuş çadır kiralanmaktadır. Festival alanımızdada yani yaylamızda banyosundan mescidine kahvesiden lokantasına kasabından fırınına bakkalından manavına hertürlü imkan mevcuttur.Sadece dikkat edilecek olay gelmek ve festivalimizde konaklamak isterseniz önceden rezarvasyon yapılmalı yada şöyle bişey olabilir gelecek olan forum üyeleri tam sayısı bildirilirse hepsini aynı yerden ve makul fiyata gönül isterdiki herkesi misafir etmek ama genede rica ederiz belediye başkanımızdan kayıtsız kalmayacağına eminim bize yardımcı olacaktır. Zaten alınan rakamlar cüzzi rakamlar yani kar amaçlı değil kefe yaylamız hizmet amaçlıdır.Alınan konaklama ücreti elektirik tuvelet banyo ve güvenlik ücreti ne yetecek kadar onun için sorun olmayacağı kanatindeyim forum üyeleri ve ziyaretçilerimi bir yatağanlı olarak festivalimize davet ediyorum. Detaylı bil gi için http://www.yatagan.bel.tr/ lingi tıklayınız yada bana yazabilirsiniz  elimden geleni yaparım...Hepinize saygılar....

Eylem Cengiz

• Üye
  • *
    • Eylem Cengiz - Günlüğüm
« Yanıtla #34 : 23 Haziran 2010, 20:11:09 »
Merhaba arkadaşlar öncelikle uzun süredir aranızda değildim belki yokluğum bile farkedilmedi
...

Farketmez miyiz? En son ilerde yapabileceğin değişik bıçak tipleri üzerine mesajlaşmıştık. Ondan sonra kayboldun. Ben de acaba atölyeye daldı da çıkmak bilmedi mi diye düşünmüştüm.  :)
Eylem Cengiz

"Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." Bertrand Russel

Hüseyin Merttürk

• Üye
  • *
« Yanıtla #35 : 24 Haziran 2010, 12:41:16 »
Merhaba Eylem abi dediğin gibi atölyede kayboldum işler öyle yoğunki bir de sistemde aksaklıklar oluştu oluşuyor onun için kafalar çok yorgun ama inş. eğer istediğim sistemi oturtmayı başarabilirsem çok güzel işler çıkacak ortaya onun için dahada çok   çalışmam lazım ama yetişmiyor bir türlü işler kafayı çöktürmeden işleri çözersem hepiniz göreceksiniz hepinizle paylaşacam ....Herkese saygılar selamlar....

Abdurrahman Doğan

• Üye
  • *
    • http://yataganelsanatlari.tr.gg
« Yanıtla #36 : 27 Haziran 2010, 21:01:29 »
arkadaşlar hepinize iyi çalışmalar size festival tarhinin değiştiğini ve bir hafta sonraya alındığını öğrendim sizlere daha önce  01 Ağustos olarak bildirmiştik  yeni alınan karar gereği 6.7.8. Ağustos olarak değişmiştir ilginize teşekür eder   hepinizi festivalimize bekleriz

Mergup Özkan

• Üye
  • *
« Yanıtla #37 : 27 Haziran 2010, 23:55:49 »
arkadaşlar hepinize iyi çalışmalar size festival tarhinin değiştiğini ve bir hafta sonraya alındığını öğrendim sizlere daha önce  01 Ağustos olarak bildirmiştik  yeni alınan karar gereği 6.7.8. Ağustos olarak değişmiştir ilginize teşekür eder   hepinizi festivalimize bekleriz

Yaşasın Festival .... Abdurrahman süper bir haber bu -^b -^b -^b

artık bende gelebiliyom  ;D ;D ;D ;D ;D ;D -^b -^b -^b -^b ;D ;D ;D ;D ;D ;D
'' Bu bıçağı kıl mübarek ey kerim-i la-yezal,
Sahibine verme ya Rab ömrü oldukça zeval,
Bıçak elde gerek dilde sübhan, Kadem bastı bu cihan...''

Sancar Özer

• Üye
  • *
« Yanıtla #38 : 22 Temmuz 2010, 18:02:39 »
Büyük ihtimalle Ağustos başında Bodrum'da olacağım. Eğer imkanım olursa festivale de mutlaka gelmek isterim. Zaten uzun zamandır Yatağan'ı görmeyi istiyordum. :) Lakin Bodrum taraflarına ilk kez gittiğim için pek bilmiyorum. Yatağanlı dostlarımıza sormak istiyorum Bodrum-Yatağan arası ulaşım nasıldır, çok mesafe var mı iki ilçe arasında ve Yatağan'da konaklama imkanları nedir?

Edit: Muğla Yatağan değil Denizli Yatağan olduğunu yeni farkettim. ;D Ama yine de Bodrum'dan Yatağan'a geçip festivale katılacağım. Zira d.günüme denkl geliyor ve kendime hediye olarak bir kılıç ve yatağan almak niyetindeyim. :D Forumumuzdan başka katılacak olan dostlar mevcut mu?
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2010, 00:24:34 Gönderen: Sancar Özer »
"Hoşça bak zatına ki zübde-i alemsin sen
 Merdüm-i dide-i ekvan olan ademsin sen "

Şeyh Galip

Abdurrahman Doğan

• Üye
  • *
« Yanıtla #39 : 25 Temmuz 2010, 14:56:29 »
   Adresimizi bilmeyen olabilir yatağanlar her zaman karışıyor eğer denizli istiketinde geliyorsanız  acıpayam  fethiye yolunu takiben denizliden  sonra 35 . km de bulununan Serinhisar ilcesi  cıkışında sola 8 km mesafade yatağan kasabası  zaten serinhisarda levhalarla yönlendirmeler mevcut bodrumda gelmek için ise Bodrum,Milas Yatağan , Muğla , kale , Tavas , Serinhisar üzeri gelinebiliyor    festivalimize katılmak isteyen arkadaşlar için. konaklama konusunda yaylada cadırlar var isterseniz cadırınızı yanıda da getirebilirsiniz eğer ben başka cadırda rahat edemem derseniz cadırınızı getirebilisiniz cadır yerleri müsait  benim için fark etmez diyorsanız belediyenin makul bir ücret karşılığı sağladığı çadırlar mevcut isterseniz ben burdan yardımcı olayım alış veriş yapmak isteyenler için  çakıbıcak satış dükankanları sadece festival günü kapalı olabilir ama onun haricinde acık olur imalatcılarla görüşmek bilgi alış verişinde bulunmak isteyenlede imalatcılarda pazar günü hariç hemen hemen hergün acık olur kısacası sizler  burada ikameti sorun etmeyin zaten yayla ile köy arsı 3 veya 4 km kadar bir mesafe misafirlerin ikametleri veya konaklamaları yaylada düşünüyoruz  aracsız gelirsenizde  aracım var  bir şekilde işin bir kolayını buluruz gerekir se soracağınız konu olursa  bekliyorum görüşmek üzere  tel  0534 513 02 45 Abdurrahman Doğan...........  http://www.yatagan.net/ program ve festival bilgileri ,için belediyeye ait web sitesi
« Son Düzenleme: 25 Temmuz 2010, 15:05:15 Gönderen: Abdurrahman Doğan »

Mergup Özkan

• Üye
  • *
« Yanıtla #40 : 27 Temmuz 2010, 14:46:50 »
Merhaba Arkadaslar,

Allah nasip ederse 6 Agustos´da Bursa istikametinden Yatagana yol almak niyetindeyim. Acaba diyorum ayni zamanda Kara yollarindan Istanbul veya Bursa istikametinden yola cikacak Arkadaslar var ise, bari beraber yoldaslik eder, yalniz, yalniz gelme (can sikintisi olmaz hani yolda gibisine… ::))

Ayni düsünce veya „ya bu iyi bir Fikir“ diyen varsa aramizda, bana bir özel mesaj atipda bir kontaga gecsek diyorum…  :)

'' Bu bıçağı kıl mübarek ey kerim-i la-yezal,
Sahibine verme ya Rab ömrü oldukça zeval,
Bıçak elde gerek dilde sübhan, Kadem bastı bu cihan...''

Eylem Cengiz

• Üye
  • *
« Yanıtla #41 : 27 Temmuz 2010, 16:50:57 »
Otobüsle gelecek olsak, Yatağan'a nasıl geliriz? Denizli'den minübüs ile mi? Yada Önde Serinhisar'a mı gidiyoruz?
Eylem Cengiz

"Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." Bertrand Russel

Eylem Cengiz

• Üye
  • *
Eylem Cengiz

Sancar Özer

• Üye
  • *
« Yanıtla #43 : 27 Temmuz 2010, 17:27:10 »
Yanlış anımsamıyorsam Denizli'den yarım saatte bir vasıta varmış.
"Hoşça bak zatına ki zübde-i alemsin sen
 Merdüm-i dide-i ekvan olan ademsin sen "

Şeyh Galip

Abdurrahman Doğan

• Üye
  • *
« Yanıtla #44 : 27 Temmuz 2010, 20:17:20 »
hepinize iyi calışmlar evet denizli ye otobüsle gelmek isteyenle için  Denizlide yatağana her saat başı otobüs veya minibüs ler mevcut.... artı gelmek isteyen arkadaşlar için ikamet acısında yer temini yapılacak şu ana kadar iki kişi  geleceğini bildirdi megrup bey ve sancar bey ha habersiz gelen için yer sıkıntısı çekmeyiz kaç kişi gelirse gelsin hiç önemli değil belediyeye ait telefondan gerekli bilgileride alabilirsiniz     bU liste belediye otobüslerine ait diğer ara saatlerde ise minibüsler mevcut..............................    Abdurrahman Doğan .Tel..0534 513 02 45
BELEDİYE TLF               : 0.258.5936003
  ŞÖFÖR BİLAL ÇİL         : 0.535.2267260
 â€¢ CUMARTESİ GÜNÜ
YATAĞANDAN GİDİŞ                 DENİZLİDEN DÖNÜŞ
• 07:30 BLD                                         10:00 BLD
• 08:30 BLD                                         12:00 BLD
• 09:30 BLD                                         15:00 BLD
• 15:30 BLD                                         17:30 BLD

• PAZAR GÜNÜ
YATAĞANDAN GİDİŞ                 DENİZLİDEN DÖNÜŞ
• 09:30 BLD                                         11:00 BLD
• 15:30 BLD                                         17:30 BLD